Uncategorized

Rugsėjo 1-oji. Linksmai

Pramogos vaikams „Zarasiukas“ gyvuoja jau seniai, organizuojame renginius, pramogas, edukacijas ir stovyklas vaikams. Tačiau mūsų šeima seniai turėjo svajonę – idėją suorganizuoti vaikams šventę rugsėjo 1-osios proga. Taigi, šių metų Rugsėjo 1-oji. Linksmai – ĮVYKO ir PAVYKO.

Pasidalinome idėja su draugais ir renginio organizavimas užsisuko. Ačiū, kad visi, į ką kreipėmės, patikėjo ir prisidėjo prie mūsų šventės įgyvendinimo. Už pagalbą organizuojant norime padėkoti Agnei ir Modestui Stumbriams. Didelis ačiū Zarasų atviro jaunimo centrui ir savanoriams už guašo tepliones, muilo burbulus ir piešimą ant veidukų bei kitas veiklas. Džiaugiamės, kad ir Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorė Zina Černovienė prisijungė prie mūsų šventės su edukacija „Abėcėlės šventėje“, vaikai gamino karūnas su raidėmis. Estafetes vedė viena iš renginio organizatorių Rasa ir jai padėjo Elžbieta Juškėnienė. Puikias šventės akimirkas fiksavo Edita Lukošiūnienė.

Aktyviausi vaikai gavo simbolinių dovanėlių, dalyvavo edukacijose ir džiaugėsi „Zarasiuko“ pramogomis.

Šventę vainikavo – NEMOKAMA PUTŲ ŠOU DISKOTEKA, kurią vaikams padovanojo Pramogos vaikams „Zarasiukas“, Juras ir Rasa Juškėnai. Nors protarpiais oras nedžiugino, buvo šaltas vėjelis, tačiau vaikams tai netrukdė, o suteikė daug juoko, šypsenų ir gerų emocijų. Asociacija „Ogesta“ teikė projektą Zarasų rajono savivaldybei, todėl šis renginys dalinai finansuojamas Zarasų rajono savivaldybės administracijos.

Džiaugiamės, kad šventės metu nudžiuginome tiek daug mažų širdelių, tikimės, kad tai padės linksmai keliauti ir per mokslo metus. Norime, kad šis renginys virstų tradicija, kurią kuriame kartu, tad iki kitų metų, vaikai!

Asociacijos „Ogesta“ pirmininkas,
Juras Juškėnas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s